Монтьор Сглобяване на самолети

“Латекоер България” ЕООД е водещ производител на самолетни компоненти и доставчик от най-високо ниво на основните производители на самолети. Компанията е дъщерна фирма на френския гигант в самолетостроенето, специализиран в две основни области - аероструктури и системи за свързване. Нашият проектантски капацитет, оптимизираната промишлена организация, управлението на веригата за доставки и организацията на след продажбеното обслужване ни превръщат в един от водещите световни доставчици в авиационната индустрия.
Да работите в “Латекоер България” ЕООД означава да сте част от световноизвестна компания с история от над 100 години, в която активно се насърчава поемането на инициатива и отговорност. Нашият успех зависи от този на членовете на екипа, които работят за постигането му.
Служителите ни работят по вълнуващи и предизвикателни проекти в областта на аероструктурите и системите за свързване и получават всички възможности да развиват своя опит. Лидерското международно присъствие на компанията предоставя редица възможности за повишение и за мобилност.
И така, виждате ли себе си в основните ценности на Латекоер - Смелост, Съвършенство и Ангажираност?

Искате ли да строите самолети, да развивате уменията си чрез обучение и практика - очакваме кандидатурата Ви за позицията в нашето производство - с. Радиново, Индустриална зона Тракия:

Основни отговорности:

Предварителен и краен монтаж на самолетни части и компоненти;
Работа с производственото оборудване и инструменти;
Прецизност и отговорност в изпълнението на поставените задачи;
Извършва производствени операции, съобразени с целите (време и качество), определени от пряк ръководител.

Изисквания към кандидатите:

Минимум 5 години доказан опит в авиационната индустрия – производство на самолетни части.
Да проявява отговорност и организираност и да проявява внимание към детайла;
Да умее самостоятелно да подготвя за работа и управлява възложеното му оборудване и прилежащите към него инструменти и консумативи;
Инициативност, гъвкавост, способност за работа в екип и в стресова среда, умения за комуникация с различни нива в организацията;
Готовност за допълнително обучение;
Възможност за работа на смени /двусменен режим на работа, от понеделник до петък;
Владеенето на чужд език е предимство (английски, френски, испански, португалски, румънски).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Технически

Специални умения:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

29.12.2022

Организация:

Latecoere Bulgaria

Повече информация за Latecoere Bulgaria може да получите ТУК