(SQA) СПЕЦИАЛИСТ - ОСИГУРЯВАНЕ НА КАЧЕСТВОТО- Ботевград

Описание

Менпауър - вашият партньор за успешна кариера!

Присъединете се към отдел Качество на наш доверен клиент и станете част от екипа на продуктова компания - водещ производител, опериращ на наш и външни пазари, на позицията:

SQA СПЕЦИАЛИСТ - ОСИГУРЯВАНЕ НА КАЧЕСТВОТО

Предложението на компанията:
Заплата: по споразумение;
Възможност за професионално развитие в утвърдена компания;
Фирмено обучение;
Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения.;
Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти;
Транспортни разходи;
Ваучери за храна и др.

Вашите отговорности:
Представлява дружеството при срещи с фирми-доставчици във връзка с качеството;
Одобряване и оценка на доставчици;
Изготвя необходимите документи за оценка на доставчиците;
Изискване и одобряване на PPAP документи от доставчици;
Съдейства при изготвянето и проследяване на 8D при несъответствие или рекламация към доставчиците;
Съдейства за изготвяне и актуализиране на инструкциите за входящ контрол и други документи, свързани с качеството на доставчиците;
Извършване одит на доставчици (VDA 6.3);
Извършване вътрешни одити по IATF 16949;
Извършване на вътрешни продуктови одити по VDA 6.5.

Необходими умения и квалификации:
Много добро владеене на английски език;
Образование: висше техническо;
Професионален опит на подобна позиция;
Работа с технически чертежи;
Добро владеене на MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.
Познания по ISO 9001, IATF 16949; FMEA, 8D, SPC, MSA, APQP, VDA 6.3, VDA 6.5;
Сертификат за одитор по VDA 6.3. - предимство.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

28.02.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК