Инженер по качество

Менпауър България е световен лидер в индустрията за набиране на персонал, предоставяйки услуги и решения за управление на работната сила на клиенти чрез около 4000 офиса в повече от 80 страни. Менпауър България също така предоставя набор от решения за персонал, ангажиране и консултантски услуги по целия свят.

В момента търсим сериозен и амбициозен кандидат за позицията на:

Основни отговорности:
Предотвратяване и намаляване на авариите в производствения процес;
Идентифицирайте и коригирайте причините за повреди, които се случват въпреки усилията за предотвратяването им;
Определяне на начини за справяне с неуспехи, които се случват, ако причините за тях не са коригирани;
Разработете документи за качество, определени като PFMEA, CP, WI и контролни списъци за NPI и промени в дизайна;
Прилага методи за оценка на надеждността на нови проекти;
Опит с - IATF 16949 и QMS, APQP, одити, VDA 6.3 / 6.5, FMEA, 8D, SPC, MSA, 5Whys, Ishikawa;
Решава проблеми чрез методи за решаване на проблеми (8D, QRQC, Ishikawa, 5 Whys).

Квалификация:
Висше образование: (Електротехниката се счита за силно предимство);
Опит в отдела по качество в автомобилната индустрия;
Отлични умения по английски език, писмено и говоримо;
Владеенето на немски език ще бъде предимство;
Квалификация на вътрешен одитор – счита се за предимство;
Напреднал потребител на MS Office - MS Word, MS Excel.

Ние предлагаме:
Атрактивно възнаграждение
Бъдете част от водеща компания в бързо развиващ се международен сектор;
Стабилен проект с възможност за личностно и професионално развитие и израстване;
Социален пакет (допълнителна здравна застраховка за сметка на работодателя; ваучери за храна).

Ако усещате предизвикателството, моля, кандидатствайте за тази позиция, като изпратите своята подробна автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 3000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Елин Пелин

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

03.01.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК