НАЧАЛНИК СМЯНА - ПРОИЗВОДСТВО

"Менпауър Груп" е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор, компания с повече от 50 години опит в бизнеса и водещ производител в Европа, на позицията:

Отговорностите и задълженията са:
Контролира работния процес на служителите в смяната му;
Следи движението на материалите на входа и изхода, както и за коректното и навременно изпълнение на графиците;
Организира процесите в производството – оптимизация, контрол и изготвяне на доклади;
Участва при извършването на инвентаризации в склада;
Разпределяне и контрол на работата на работниците и операторите в смяната му;
Следене за правилната организация и изпълнението на трудовите задължения на подчинените му служители;
Осъществява необходимата координация между различните звена във .
Спазва всички законови изисквания в производствения процес.

Изисквания за заемане на длъжността:
Задължителен опит на подобна позиция;
Задължителен управленски опит;
Опит в производствено предприятие ще се счита за предимство;
Отлични ръководни и организационни умения;
Отлична компютърна грамотност;
Инициативност, отговорност, коректност и организираност;
Владеене на английски език на работно ниво;
Готовност за работа на смени.

Предложението на компанията:
Отлично стартово възнаграждение - до 3000 лева твърдо възнаграждение (НЕТ), в зависимост от опита на кандидата;
Ваучери за храна в размер на 200 лева на месец;
Отлични условия на труд в нова и модерна производствена база;
Отличен допълнителен социален пакет.
Осигурен служебен транспорт;
Възможност за развитие и сформиране на собствен екип.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 3000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

03.01.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК