ПРОИЗВОДСТВЕН ДИРЕКТОР

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, водеща компания в машиностроенето, търсим мотивирани и надеждни кандидати за позиция:

Отговорностите и задълженията са:

Планира и организира дейността си и на ръководения от него екип;
Ръководи и съвместно с други специалисти извършва проучвания и анализи на пазара;
Подържа постоянен контакт с партньорите, с цел разширяване на взаимоотношенията;
Изучава, анализира, разработва и предлага експертни оценки и решения;
Ръководи и подпомага подготовката на презентации, разработване на варианти за оферти и за рекламна дейност;
Участва в сключването на договорите на фирмата и подготвя отчети;
Осигурява необходимата информация на ръководството на фирмата за вземане на управленски решения;
Изисквания за позицията:

Завършено висше икономическо образование – международни икономически отношения, магистърска степен;
Опит и задълбочени знания по ръководене и реализация на дейността;
Опит на подобна позиция, не по малко от 5 години;
Да познава законовите и други нормативни актове и стандарти в областта на машиностроенето и търговията;
Да познава вътрешната нормативна уредба, технологията, методиката за работата и комуникационните и софтуерни средства;
Да познава продаваните продукти, техните качества, ценовата политика на организацията;
Да познава връзките между компоненти и общите възможност на продукта, наличности и възможност за доставка в срок и на място;
Компанията предлага:

Отлично възнаграждение и допълнителна бонусна система;
Допълнителен социален пакет;
Възможност за дългосрочна работа и развитие в компания със сериозна капитализация;
Възможност за натрупване и развитие на умения в международна среда;
Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Сливен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

03.01.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК