ТЕХНИК АУДИО УСТРОЙСТВА

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори, компания специализирана в разработването, производството и продажбата на озвучителни системи, търсим да назначим отговорен и мотивиран кандидат позицията:

Компанията предлага:
Регламентиран 8-часов работен ден;
Ваучери за храна;
Осигурен транспорт;
Осигурен служебен паркинг;
Постоянен трудов договор;
Обучение;
Осигуряване върху реалната заплата.

Кандидата трябва да притежава:
Умение за работа с измервателни уреди и ръчни инструменти;
Висше или средно специално образование;
Добра компютърна грамотност;
Усет към детайлите и качеството.

Отговорности и задължения за позицията:
Диагностика, ремонт и тест на електронни устройства;
Работа с измервателно оборудване - аудио измервателна система, осцилоскоп, сигнален генератор, мултиметър;
Изпълняване на задълженията в съответстие с установените процедури и технологии;
Изпълняване на текущите разпоредби на прекия ръководител.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

03.01.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК