Шлосер-матричар

Глатех ЕООД е международна компания в областта на студеното металообработване, която успешно развива своето производство в посока автоматизация и дигитализация, залагайки на дългогодишните си традиции и опит.

За своя отдел Инструментален, Глатех ЕООД търси: Шлосер-матричар

Основни отговорности:

- Организира и извършва поправка на инструментални матрици;
- Познава и обслужва поверените му устройства и оборудване;
- Уведомява незабавно началник смяна и ръководител на отдел при възникване на повреда;
- Води отчети за възникнали аварии на машини или оборудване, както и за планираните ремонти;
- Извършва планови и аварийни ремонтни дейности;
- Извършва основни шлосерски операции – изпилване, заточване, пробиване, зенкероване, нарязване на резба и изработка на детайли чрез наваряване, райбероване, занитване.

Основни изисквания:

- Завършено средно техническо образование;
- Опит като шлосер-матричар – поне три години;
- Умения за работа с шлосерските инструменти (пили, шкурки, бормашини, измервателни уреди и др.);
- Умения за работа с техническа документация и разчитане на чертежи;

Фирмата предлага следните условия:

- Сигурна и стабилна работа с възможност за развитие;
- Работа с високотехнологично оборудване;
- Работа по реални проекти в млад и креативен екип;
- Възможност за обучения;
- Осигурен фирмен транспорт по маршрути от гр. Пловдив.

При интерес от Ваша страна, моля, изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Техническо

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

12.01.2023

Организация:

Glatec EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за Glatec EOOD може да получите ТУК