Инженер-конструктор /Машинен инженер/

Глатех ЕООД е международна компания в областта на студеното металообработване, която успешно развива своето производство в посока автоматизация и дигитализация, залагайки на дългогодишните си традиции и опит.

За разширяване на своя екип, Глатех ЕООД търси: Инженер - конструктор /Машинен инженер/

Основни отговорности:

- Съставяне на разработката и уточняването на техническите задания за проектиране;

- Изготвяне на технико-икономически обосновки на новите разработени конструкции;

- Съставяне на техническа документация, разработване на технологии и конструкторска подготовка на производството;

- Усъвършенстване на конструкторските разработки. Конструиране на изделия с помощта на зададена идея, изготвяне на техническа документация: скици, спецификации и др.

- Презентиране на разработените проекти на изделия пред предприятията възложители;

- Създаване за нуждите на производството чертежи, проекти, паспорти и друга конструктивна документация;

- Осъществява авторски надзор и следи окончателния монтаж и настройката на готовите изделия;

- Спазване правилника за вътрешния трудов ред, правилата за здравословни и безопасни условия на труд, правилата за противопожарна безопасност;

Основни изисквания:

- Подходящо инженерно образование за длъжността;

- Познания в производствени процеси, технологично оборуд­ване и принципите на работа;

- Познаване на действащите в производството държавни стандарти, техническите условия и нормали;

- Умение за работа с САD (Solid Edge, NX);

- Практически опит в конструирането на 3D модели;

- Прецизност, взискателност, отговорност, коректност;

- Умение за работа в екип, инициативност и комуникативност.

Фирмата предлага:

- Дългосрочна ангажираност;

- Осем часов работен ден, от понеделник до петък (08:00 до 17:00ч.);

- Възможност за развитие;

- Осигурен фирмен транспорт по маршрути от гр. Пловдив;

При интерес от Ваша страна, моля изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциалн

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

17.01.2023

Организация:

Glatec EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за Glatec EOOD може да получите ТУК