Оператор на машина с ЦПУ, с включено обучение

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG.

С награда за Най–иновативната компания в България, награда за Сделка на годината и награда за Експортьор на годината за завоювани нови пазари.

Ние сме бутикова инженерингова компания, която създава уникални иновативни решения със  швейцарска прецизност.

Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 20 години. Защото вярват, че силата е в креативността на човешкия ум, а не в мащаба.

Ние търсим: Оператор на машина с ЦПУ

ОТГОВОРНОСТИ:
Да произвеждате висококачествени детайли на металообработващи машини с ЦПУ;
Стриктно  да спазвате вътрешнофирмените правила.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Опит в произвидство е предимство;
• Средно образование (техническо е предимство);
• Сръчност и технически умения.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Професионално обучение ЗА СМЕТКА на Айгер;
• ВИСОКО заплащане по време на обучението;
• КРАТЪК срок за овладяване на необходимите знания и умения;
• Възможност за НЕОГРАНИЧЕНО възнаграждение след обучението, гарантиращо спокойствие за Вас и Вашето семейство;
• Стабилна и сигурна работа с ПЪЛНИ осигуровки;
• Отлични условия на труд и безопасност;
• Професионална квалификация осигуряваща високи доходи сега и за в бъдеще.

Ние работим с нагласата “Положително отношение към всичко и към всеки”. Ако и Вие имате тази нагласа, заповядайте при нас. Очакваме Ви!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 3000 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул. Васил Левски 246, Пловдив 4003, Пловдив

Дата:

17.01.2023

Организация:

Айгер Инженеринг ООД

Повече информация за Айгер Инженеринг ООД може да получите ТУК