Машинен оператор, обработка на метални изделия

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент в производствения сектор:

Основни задължения:
Отговаря за качеството на изпълнение на поверените работни задължения;
Изпълнява ръчни операции по доработка на компоненти или тяхното визуално качество;
Използва коректно машините, съоръженията и средствата за индивидуална и колективна защита;
Изпълнява всички поставени задачи в срок и спазва технологичните изисквания.

Предложението:
Постоянен трудов договор и пълни осигуровки;
Бонусна система и ваучери за храна;
Осигурен транспорт до работното място;
Безплатни храна, кафе и вода за всички служители;
Работа на двусменен работен режим ( 6:00 ч.-14:30 ч. ; 14:30 ч- 23:00 ч. );
Почивка през събота и неделя, както и на празници;
Коректност в трудовите отношения.

Изисквания:
Завършено средно образование;
Задължителен е предишен опит като машинен оператор;
Коректност и лоялност;
Желание за дългосрочен ангажимент.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1300 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

20.01.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК