Техник, поддръжка - вакуум опаковъчни машини

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, утвърден като една от водещите компании в производството на млечни продукти, търсим да назначим:

Основни задължения:
отстранява налични повреди и неизправности;
контролира натоварването на оборудването;
планира профилактични ремонти на оборудването;
пряко участва в експлоатация на машините;
наблюдава състоянието на планираните за деня машини;
осигурява безпрепятствена и продуктивна работа в екипа чрез спазване на трудовата дисциплина.

Компанията предлага:
атрактивно възнаграждение с пълни осигуровки;
отлични условия на труд в екип от професионалист;
редовна смяна: 08:00ч. – 17:00ч.;
200 лв. ваучери всеки месец отделно от възнаграждението;
осигурен транспорт до и от работно място;
постоянна заетост с възможност за развитие в утвърдена компания.

Изисквания:
задължителен е предишен опит по поддръжката на машини в лека промишленост /вакуум опаковъчни машини /;
завършено висше техническо образование;
компютърни умения;
задълбочено познаване на механичните производствени процеси и видове машини;
отговорност, коректност и прецизност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

20.01.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК