Шивач

Описание

За нас
12 дозен ЕООД - Текстилът е нашата игра!
Вярваме, че през следващите години модната индустрия ще претърпи радикални промени. Като млад и динамичен международен екип, ние се ангажираме с развитие в посока на по-голяма устойчивост с нови, иновативни производствени стандарти и разширяване на местния производствен капацитет.
След като създадохме силна производствена мрежа в Германия, искаме да разширим производствения си капацитет в България.

Отговорности
Повече от просто шивашка работа!
Като опитен шивач (м/ж/д) ние ще ви насочим по пътя към превръщането ви в специалист по облекла за глава. Ще бъдете обучени, възнаградени в зависимост от вашите умения и способности. Като част от първия екип имате голяма възможност да напреднете и дори да ръководите свой собствен екип. Ще работите в тясно сътрудничество с ръководството на компанията по приятелски и професионален начин. Тъй като това e напълно нов екип, ще има различни видове операции по шиене, както и други процеси по продуктовата линия, което прави тази позиция разнообразна и уникална. И не на последно място, ще предлагате нови идеи за подобряване на работата и ще участвате активно в новите разработки. Ще подобрите уменията си чрез предоставяне на идеи за решаване на проблеми и прилагане на коригиращи действия

Това е мястото, където ще окажете влияние...
- Ще бъдете част от нашия малък и динамичен екип, който се стреми да предлага нови, висококачествени продукти за облекло за глава.
- Ще създавате и подобрявате нови продукти за облекло за глава и ще усвоявате нови умения
- Научавайки се да работите с машини, специфични за продукта, ще се превърнете в специалист и ще увеличите възможностите си за кариера.

Задачите ви включват:
• Работа с шевна машина (1-иглена / 2-иглена машина за заключване на шева / машина за заключване на шева с висок пост /машина за странично рязане)
• Извършване на рутинна поддръжка на шевните машини и уведомяване за необходимите ремонти
• Усвояване на умения за шиене на нови продукти и усъвършенстване на техниката и скоростта на производство
• Внасяне на идеи за подобряване на цялостното производство
• Готовност за усвояване на различни нови операции по веригата на текстилното производство
• Изпълнение на други задължения, които могат да бъдат възлагани периодично

Ще бъдете подходящи за тази длъжност, когато...
• На първо място, трябва да сте привърженик на нашите ценности (качество, устойчивост, капацитет) и на визията ни да се превърнем във водещ европейски производител на облекла за глава
• Имате подходящо образование като шивач (училищна диплома и др.)
- Имате първи опит в областта на производството на облекло и текстилни изделия
• Опит в използването на индустриални шевни машини (техническите познания за шевни машини са предимство)
• познания по безопасност на текстилното производство
• Добро разбиране на компромиса между качеството и скоростта на производство
• Възможно е дори да владеете немски или английски език (не е задължително)
Защо трябва да се присъедините към нас...
• Ние предлагаме конкурентно възнаграждение
• Коледни и великденски бонуси
• Бонус за присъствие
• бонус за постигнати резултати
• Ще бъдете част от малък екип, който с течение на времето ще се разраства
• Ще работите с най-съвременни цифрови шевни машини
• Ние искаме да работим с вас в дългосрочен план.
• Допълнителни бонуси за надвишаване на производствените цели
• Ще бъдете част от изключително разнообразна и динамична група от хора с плоска йерархия и възможност за собствени идеи.
• Ще бъдете част от международна компания с възможност да се преместите на други места (напр. Германия) в рамките на групата в дългосрочен план.

Подкрепете ни в начинанието ни да създадем тази нова производствена компания в България. Ако това ви звучи интригуващо и искате да се присъедините към нашата мисия, кандидатствайте сега! Ако не сте сигурни, че отговаряте на всички изброени от нас изисквания, моля, все пак се свържете с нас. Вашата автобиография не ви определя - ние се интересуваме от вашето бъдеще, както и от вашето минало.
Като работодател с равни възможности ние се ангажираме да изградим приобщаващо работно място.
Очакваме с нетърпение вашата кандидатура!

Контакти:
Ася Неделева 0884270797

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Раковски, Гр. Пловдив

Дата:

15.03.2023

Организация:

12 dozen Ltd

Детайли за организацията:

Повече информация за 12 dozen Ltd може да получите ТУК