Монтьор, поддръжка на аспирационни и прахоулавящи инсталации и оборудване

Описание

Изисквания към кандидатите:
• Средно техническо образование
• Стаж в поддръжката на машини и съоръжения е предимство
• Способност за разбиране и четене на техническа документация.
• Умение за работа в екип, отговорност, лоялност и коректност

Основни задължения:
• Поддържа и ремонтира аспирационни и прахоулавящи съоръжения и оборудване.
• Поправя или подменя повредени компоненти или компоненти в неизправност;
• Извършва и участва в годишната и превантивна профилактика на съоръженията;
• Инсталира нови съоръжения при откриване на нови производствени линии.
• Стриктно спазва процедурите за поддръжка и безопасност, действащите правилници за експлоатация

Ние предлагаме:
• Работа по трудов договор-дневна смяна, 5 дневна работна седмица.
• Редовно и без забавяне изплащане на заплатите.
• Заплащане на положен извънреден труд, ако има такъв.
• Месторабота в рамките на Севлиево.
• Служебен транспорт от Габрово и Велико Търново
• Спазване на българското законодателство.

Документи за кандидатстване:
• Автобиография с телефон и/или е-mail за обратна връзка.
• Копие на документ за професионална квалификация, ако има такъв
• Актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1500 лева на месец

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Севлиево

Адрес:

Севлиево, Стоян Бъчваров 23

Дата:

23.02.2023

Организация:

МС Инженеринг 70 ООД

Повече информация за МС Инженеринг 70 ООД може да получите ТУК