ЕЛЕКТРОТЕХНИК

ГРУПАТА БУЛМАРКЕТ започва своята дейност през 1996 г. и към момента в състава й влизат над 20 дъщерни компании, които развиват дейности в различни направления. Една част от компаниите се занимават с търговия и дистрибуция на светли горива, както и такива действащи в сферата на логистиката и транспорта. Друга част от компаниите са свързани с производство на биодизел, растителни масла, шрот и фармацевтичен глицерин.

Във връзка с разширяване на бизнес дейностите си, Групата Булмаркет търси да назначи ЕЛЕКТРОТЕХНИК за производствени помещения намиращи се в индустриален парк на територията на гр. Раднево.

РАБОТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Изпълнява работни задачи, планови и извънредни профилактики и ремонтни дейности на ел.съоръжения;
• Познава и практически прилага правилата за поддръжка и ремонтни дейности в системата на ел.съоръжения;
• Проверява и въвежда в действие всички прибори за производствен контрол, системи за сигнализация и дистанционно управление;
• Участва в настройка, проверяване и отстраняване повреда в елементите на ел. прибори и оборудване, хидравлични и пневматични регулатори;
• Запознат е с принципа и устройството и действието на ел.ементите, участващи в схемите за контрол и регулиране и връзки с други производствени мощности;
• Участва в регулиране, настройване и ремонт на системата на автоматично регулиране;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Трудов договор и реални осигуровки съгласно българското законодателство;
• Конкурентно възнаграждение;
• Ваучери за храна 200лв./месец;
• Широк социален пакет включващ здравни, социални и семейни придобивки;
• Корпоративни събития и тийм билдинги.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
• Средно техническо образование с придобита квалификация „Електромонтьор“ или висше техническо образование със специалност „Електроенергетика и електробзавеждане“; • Притежава трета или четвърта квалификационна група от електротехническа специалност; • Минимум 2 години професионален стаж на същата или подобна позиция; • Аналитично мислене и внимание към детайла; • Отлични организационни умения.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Стара Загора, Гр. гр. Раднево

Адрес:

бул."Тутракан" № 100

Дата:

24.02.2023

Организация:

Булмаркет ДМ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Булмаркет ДМ ЕООД може да получите ТУК