Производствен служител / може и без опит/ кв. Хаджи Димитър

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на свой стратегически партньор, световен лидер в Технологичното производство - Менпауър търси служители за производството на клиента си за свободната длъжност:
Производствен служител

Какво получавате:
Постоянна работа на трудов договор с пълни осигуровки;
Работа в международна организация с ясни отговорности;
Въвеждащо обучение;
Брутно стартово възнаграждение в размер на 1550 лева;
Месечен бонус в размер на 130 лева при постигане на производствените цели;
Сума за транспорт 65лв бруто
Oсигурен фирмен транспорт след втора смяна;
Допълнителна месечна надбавка до 300 лв бруто (на база придобити компетенции);
Ваучери за храна на стойност 150 лева на месец;
Допълнително медицинско осигуряване.

Отговорности и задължения:
Сглобяване на компоненти спрямо производствените норми и качеството;
Спазване на писмени инструкции и процедури за монтаж;
Работа с инструменти (клещи, отвертки, ножици и др.);
Качествен визуален контрол на готовата продукция;

Изисквания:
Средно образование - задължително;
Сръчност при работа с инструменти и прецизни ръчни дейности по монтаж;
Внимание към детайла, бързина, отговорност и спазване на крайни срокове;
Възможност за работа на смени (първа 6-14:30 и втора 14:30-23ч);
Производствен опит ще се счита за предимство.

За да разберето повече за това предложение,моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим ви.

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2065 до 2365 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

28.02.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК