Техник, електрически машини и апарати

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, компания в производстения сектор, търсим мотивиран кандидат, който да заеме позицията:

Вашите задължения:
Ремонт на машинни съоражения
Профилактика на производствено оборудване
Основни и аварийни ремонти на оборудването
Дневен отчет за отстраняване на повреди
Предлага и извършва подобрения в оборудването
Изисквания при кандидатстване:

Средно- техническо образование
Опит в подобна позиция се счита за предимство
Отлична концентрация и внимание към детайлите.
Мотивация за работа и отговорност към поставените задачи.

Ние Ви предлагаме:

Твърдо възнаграждение с реални осигуровки
Осигурен транспорт
Бонусна схема
Ваучери за храна-80лв
Добри условия на труд
Въвеждащо обучение

Моля при интерес, изпратете ни ваша автобиография.
Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № № 2033 / 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

02.03.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК