ТЕХНИК В ПРОИЗВОДСТВО НА ЕЛЕКТРОНИКА /осигурен транспорт/

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда
Във връзка с развитие на дейността на наш дългогодишен партньор, ние търсим сериозни, прецизни и мотивирани кандидати за позицията:

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Възможност да бъдете част от иновативен производствен свят;
• Възможност за обучение, развитие и усъвършенстване на уменията;
• Отлично стартово възнаграждение;
• Ваучери за храна в размер на 200 лв.;
• Подсигурен транпосрт от врата до врата;
• Работно време на три смени и допълнително заплащане за всяка смяна;
• Допълнителни социални придобивки.

РАБОТНИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ ВКЛЮЧВАТ:

• Осигуряване на техническа поддръжка и ремонт на машини за тестване на интегрални схеми;
• Анализиране и интерпретиране на резултатите от тестването, както и докладване на потенциални отклонения;
• Следене на техническото състояние на машините;
• Регистриране и отчитане на проблеми и отклонения в системата;
• Смяна на части и настройка на възложеното оборудване.

ОТ ВАС СЕ ИЗИСКВА:

• Готовност за работа по график на смени, включително и нощни;
• Образование с технически фокус (механика, електротехника, пневматика, автоматика, електроника или друго релевантно);
• Предишен професионален опит в областта на поддръжката на механично и пневматично оборудване ще се счита за предимство;
• Добри познания по английски език;
• Добра компютърна грамотност.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с Вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лицензен номер 382/29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

02.03.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК