Сервизен Техник / Инженер

Във връзка с разширяването и нарастването на дейността, Спрейтех БГ – дистрибутор на техника за боядисване - търси да назначи Сервизен Техник / Инженер с добри търговски умения.

Основни задължения :

- Монтира, тества, настройва, поддържа, ремонтира и демонстрира машини, съоръжения и оборудване;
- Извършва монтажна дейност и инсталира нови машини/оборудване по проекти за пуск в експлоатация на линии за боядисване;
- Осъществява сервиз на място при клиента (цяла България) и в сервизната база;
- Участва в подготовката на заявки за оборудване и резервни части, техническа документация за ремонт;
- Подпомага търговската дейност на фирмата.

Основни изисквания:

- Техническо образование с много добри електро- и електронни познания;
- Умения по диагностика и отстраняване на проблеми, свързани с електроника и електрооборудване;
- Умения по диагностика и отстраняване на проблеми, свързани с механично и хидравлично оборудване;
- Компютърна грамотност - Microsoft Office;
- Познания по английски език или немски език ;
- Шофьорска книжка - задължително;
- Отговорност, организираност, коректност.

Фирмата предлага:

- Трудов договор с добро възнаграждение + ваучери + възможност за развитие.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 3000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Свиленица 14, София

Дата:

27.03.2023

Организация:

Спрейтех БГ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Спрейтех БГ ООД може да получите ТУК