Проектант-конструктур в мебелно производство

Фирма Алфа Консулт България, търси опитен кандидат за позиция

"Проектант-конструктур в мебелно производство" в производственои предприятие.

Фирмата осигурява:

• дългосрочна, целогодишна работа с въвеждащо обучение;
• бонуси, социални придобивки,транспорт и др;
• възможност за развитие в компания с добър имидж;
• възнаграждение търпящо положителна промяна в реалистичен срок;
• периодични обучения за надграждане на придобите знания;

Задължения:

• Разчертаване и проектиране на мебели по запитване;
• Обработка на запитвания от клиенти и подаване на информация относно себестойности на изделията;
• Самостоятелно управление на времето спрямо приоритета на заданията;
• Пускане на разработени модели в производство;

Изисквания:

• опит на сходна длъжност и желание за придобиване на нови знания;
• опит със софтуриерни продукти, като - AutoCAD, Sketchup, IMOS, Inventor;

Телефон за допълнителна информация: 089 68 08 459

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Алфа Консулт България ООД - № 2579 от 20.07.2018

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2100 до 2900 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Ямбол

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

18.04.2023

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК