Екструдерист - производство на пластмасови изделия

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, международна компания, утвърдена като лидер в своя сектор, търсим да назначим:

Фирмата предлага:
• Трудов договор и пълни осигуровки;
• Стартово бучение;
• Допълнително трудово възнаграждение за продължителен стаж и професионален опит (клас);
• Бонусна система;
• Ваучери за храна;
• Поемане на разходите за междуградски обществен транспорт на живеещите извън гр. Пловдив;

Отговорности:
• Извършва необходимата подготовка на машините за работа;
• Извършва подготовка и зареждане на машините със суровини;
• Извършва визуален контрол на процеса по екструдиране;
• Извършва визуален и оперативен контрол на детайлите и отразява резултатите в определена за целта документация;
• Отделя продукцията с отклонения в качеството;
• Подрежда готовата продукция по установения ред, според вида на детайлите и я идентифицира по предварително указан начин;
• Обработва и опакова готовата продукция;

Изисквания:
• Образование - средно или средно-специално;
• Стаж по специалността и професионален опит - не се изисква;
• Познаването на технологичния процес за екструдиране се счита за предимство;
• Възможност за работа на трисменен режим.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1200 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

16.03.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК