Служители - сглобяване на малки детайли (части) - Редовна смяна

В HRS вярваме, че правилната работа може да промени живота на човек, а правилният човек може да промени бизнеса. Ние сме отдадени да свързваме нашите кандидати с подходящата работа за тях.

За наш клиент, международна компания – откриваща своята ново производство в България за кондензационни помпи и сензори, търсим специалист на позиция:
Служители за сглобяване на малки компоненти

Отговорности:
Избира и подрежда нужните компоненти преди да започне процеса по асемблиране/сглобяване;
Сглобява детайлите според зададения производствен план;
Извършва проверка на готовите детайли за дефекти и несъответствия;
Стриктно следва чертежите и работните инструкции за производството на детайлите;
Спазва условията за безопасност на труда и хигиената на работното място.

Компанията предлага:

Трудов договор на пълни осигуровки;
Местоположение - гр. София - кв. Кривина;
Социален пакет – ваучери за храна 200 лв., покриване пътни разходи - 50 лв.;
Възможност за развитие в ново производство – лидер в своята сфера;
Редовна смяна от Понеделник до Петък – 08:00 – 17:00 ч.;

Изисквания:
Опит нe е задължителен - изисква се сръчност;
Завършено средно образование;
Отговорност, прецизност, умения за работа в екип;
Внимание към детайлите и дисциплинираност

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1750 до 1850 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Кривина

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

16.03.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК