Стажант/Технически асистент в отдел „Поддръжка“

Описание

АББ (ABBN: SIX Swiss Ex) e водеща световна технологична
компания, която подсилва трансформацията на обществото и индустрията, за да постигне едно по-продуктивно и устойчиво бъдеще. Свързвайки софтуер с портфолиото си от решения в областите на електроснабдяване и електрообзавеждане, роботика, автоматизация на процеси и задвижвания, АББ надскача границите на технологиите, за да повиши производителността до нови нива. С доказана история на постижения от над 130 години, успехът на АББ е воден от 110 000 талантливи служители в над 100 държави.
Готови ли сте да се развивате и да дадете старт на Вашата история? Изглежда ли АББ точното място, където да направите това?
Ние Ви предлагаме стажантска програма, с която да дадете начало на своето развитие като специалисти.

Основна информация:

• АББ България - клон Раковски
• Стаж, пълно работно време
• Трудов договор

Задължения:

• Работи в системата SAP, според заложените изисквания и достъп в съответните модули;
• Поддържа база данни и изготвя справки и отчети, свързани с работата си;
• Създава, поддържа и обновява - протоколи, работни карти, досиета и др.;
• Следи и води документи за машини, както и файлове за извършваните дейности в отдела;
• Подпомага работата на Инженер поддръжка при инвентаризации.
• Идентифицира стандартизирани резервни части и търси аналози по техническо задание.
• Извършва оперативни и административни дейности, подпомагащи работата на отдела;
• Извършва компютърна обработка на документи и въвеждане на данни;
• Участва в изпълнението на вътрешни проекти;
• Постига поставените цели и резултати;

Изисквания:

• Завършили или студенти от техническа и/или икономическа специалност;
• Добро владеене на английски език;
• Компютърна грамотност MS Office (добро владеене на Excel);
• Умение за работа в колектив;
• Добри организационни и комуникативни умения.

Ние предоставяме:

• Заплащане по време на стажа
• Месечни ваучери за храна
• Допълнително здравно осигуряване
• Ментор от АББ
• Програма за развитие
• Осигурен транспорт
• Онлайн курс по английски език
• Спортна карта на атрактивна цена

Работата в АББ Ви дава възможност да допринесете за един по-здрав и проспериращ свят. Обогатете Вашата история като се присъедините към един всеотдаен екип, с чиято помощ ще се потопите в реалната работна среда и ще опитате теоретичните знания на практика. Искаме да се гордеете, че сте част от АББ.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Стряма

Адрес:

Индустриален път 1, № 14, Стряма

Дата:

31.03.2023

Организация:

АББ България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АББ България ЕООД може да получите ТУК