Мениджър Производство – хранителна индустрия

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е българска производствена компания за сладки изкушения, създадена от една мечта, която се превръща в любима марка на хора на четири континента.
За тяхното професионално семейство, търсим още един мечтател с афинитет към био храните и професионалист с желание за развитие в сферата.

Основни отговорности и задължения:

Ръководи и контролира дейността по планиране, организиране и изпълнение на цялостното производство;
Осигурява суровини и помощни средства от доставчици, съобразени с производствените нужди;
Следи и отговаря за производството на качествена продукция;
Отговаря за изготвянето на производствен график;
Участва в процесите по разработване на нови продукти;
Ръководи служителите и изготвя работните им графици;
Въвежда новопостъпилите кадри в естеството на работа;
Работи активно с ERP система (ZERON).

Ето какво предлага компанията:

„Сладка“ възможност да правиш това, което обичаш и да бъдеш финансово удовлетворен;
Шанс да бъдеш част от една от най-иновативните компании с визионерско мислене и мотивираща работна среда;
Сигурност и стабилност в дългосрочен план;
Трудов договор на пълни осигуровки;
Персонален бонус;
Ваучери за храна.

Какво се очаква от теб:

Минимум 2 години опит на сходна позиция в хранителната индустрия;
Задължителен опит на ръководна длъжност в производство;
Умение за организиране на процеси и делегиране на работни задачи;
Отговорност към зададените цели и спазване на крайни срокове;
Внимание към детайлите;
Култура и отношение към здравословното хранене.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.05.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК