Помощник - Производство/Склад

Фирма Вема-ен ЕООД е основен вносител на богата гама немски продукти за монтаж, обработка и поддръжка на подови настилки (лепила, лакове и масла, байцове, препарати за поддръжка и т.н). Специализирани сме в прозводството и продажбата на висококачествени естествени паркети (масивни и многослойни).

Търсим да назначим: Работник на производствена линия - помощник в склад

Месторабота: Склад/Цех на фирмата

Изисквания към кандидата:
- средно образование
- задължителен опит в производствената сфера и работа с машини
- техническа грамотност
- умение за работа в колектив
- добри комуникативни и организационни умения

Задължения и отговорности:
- сръчност и бързина;
- добра концентрация и добро зрение;
- спазване на трудова дисциплина, технологични и технически правила по време на работа.
- поддържане на чиста и подредена работна среда
- подготвяне на пратки по заявки
- извършване на вътрешни доставки между магазини/обекти и до крайни клиенти.

Ние предлагаме:
- работа в утвърдена фирма с дългогодишен опит
- фирмено обучение
- мотивиращо възнаграждение
- коректно отношение

Може да кандидатствате като изпратите актуална автобиография и снимка.
Само одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат разглеждани според ЗЗЛД и няма да бъдат предоставяни на трети лица по никакъв повод.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София кв.Витоша ул.Проф.Г.Златарски 5

Дата:

05.05.2023

Организация:

ВЕМА-ЕН ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВЕМА-ЕН ЕООД може да получите ТУК