Оператор на тестомесачна машина

За наш клиент, водеща международна производствена компания, търсим да назначим отговорни хора, с желание за екипна работа, за фабриката им, намираща се в с. Казичене.

За работниците има осигурен транспорт от следните населени места: гр. София, гр. Нови Искър, гр. Елин Пелин и гара Елин Пелин, с. Габра и Вакарел, гр. Ботевград, гр. Ихтиман, гр. Костенец, гр. Долна баня, гр. Перник ,гр. Дупницa.

Отговорности:
• Да спазва стриктно процедурата на замесването;
• Да познава характеристиката и предназначението на използваните суровини;
• Да следи нивото на поставеното тесто;
• Да спазва инструкциите за хигиена на работното място;
• Да съхранява правилно суровините нужни за изготвяне на продукцията;
• Да информира своевременно началник смяна за евентуални промени и възникнали проблеми по рецептурата.

Изисквания:
• Средно образование, завършен ТОХ, гимназия по Туризъм и/или гимназия по хлебни и сладкарски технологии, е предимство;
• 2 години опит в хранително вкусовите предприятия или кухня;
• Умение за работа в екип;
• Комуникативност;
• Отговорност към спазването на вътрешно фирмени правила.

Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение, бонуси и допълнителни придобивка;
• Служебен транспорт от удобни спирки в различните градове;
• Осигурена безплатна храна при всяка смяна;
• Безплатни фирмени продукти на тримесечие;
• Трисменен режим на работа
• Допълнителна здравна застраховка;
• Мултиспорт карта;
• Фирмено обучение

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето актуално CV или се обадете на 0886 84 65 61 . Всички кандидатури ще бъдат разглеждани в условия на пълна конфиденциалност. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени за интервю.

Лиценз № 2418 от 18.12.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.05.2023

Организация:

Торо групс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Торо групс ООД може да получите ТУК