Работник, производство и обработка на дървени детайли

Фирма Вема-ен ЕООД е основен вносител на богата гама немски продукти за монтаж, обработка и поддръжка на подови настилки (лепила, лакове и масла, байцове, препарати за поддръжка и т.н). Специализирани сме в прозводството и продажбата на висококачествени естествени паркети (масивни и многослойни).
Търсим да назначим Работник - производство и обработка на дървени детайли.

Задължения:
- работи и обслужва машини и съоръжения за подготовка, шлайфане, структуриране, импрегниране и химическа обработка на дървесина с масла, вакси, лакове, байцове и други.
- контролира работата на съоръженията, с които се обработват детайлите, измервателни уреди и светлинни табла за установяване на отклонения от стандарти и за гарантиране извършването на процесите съгласно спецификации
- контролира работата на съоръжения за обработка на дървесина (шлайфане и структуриране и т.н)
- контролира подаването на детайла и нивото на използвания покривен разтвор
- поддържа специфични условия на средата по време на производствения процес
- работи с LED машина за ускоряване процеса на сушене и обработка
- обслужва и работи с машина за пакетиране и опаковане на готовите продукти
- подпомага поддръжката на производствени съоръжения и машини съгласно изискванията
- транспортира продукти и материали от и до работните площадки ръчно, с колички или с подемна техника
- почиства, смазва, настройва и поддържа съоръженията в изправност
- поддържа чиста и организирана работна среда
- изготвя производствени доклади.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Специални умения:
Изисквания към кандидата: - средно специално (техническо) образование - опит в областта на дървообработването и мебелната индустрия - професионални умения за работа с дървообработваща техника и ръчни инструменти и машини - техническа грамотност - умение за работа в колектив - добри комуникативни и организационни умения - шофьорска книжка

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1600 лева на месец

Категория:

Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София кв.Витоша ул.Проф.Г.Златарски 5

Дата:

10.05.2023

Организация:

ВЕМА-ЕН ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВЕМА-ЕН ЕООД може да получите ТУК