Настройчик на шприц машини

латех ЕООД е международна компания в областта на студеното металообработване, която успешно развива своето производство в посока автоматизация и дигитализация, залагайки на дългогодишните си традиции и опит.
Ние работим с високотехнологично оборудване и за новия машинен парк, в отдел Шприцов, търсим колега-специалист за позицията: "Настройчик на шшприц".

Основни задължения:

1. Настройка и поддръжка на наличните шприц машини;
2. Смяна и настройка на различните пресформи за производството на специфични за
вътрешните
нужди на фирмата пластмасови елементи;
3. Проследяване на произведените детайли и коригиране на машината при излизане на бройки,
несъответстващи на чертежи и изисквания;
4. Чертежите и спецификите на изделията,

Основни изисквания:

1. Средно техническо образование;
2. Минимум 1 годинa опит на подобна позиция (обслужване и настройка на шприцмашини);
3. Познания в сферата на електромеханиката, автоматизацията, пневматиката и електрониката;
4. Умения за работа с технически чертежи и документация;

Компанията предлага:

1. Подкрепящ екип колеги;
2. Нови и съвременни машини, с интересни специализирани проекти;
3. Работа на трисменен режим;
4. Осигурен транспорт по определени маршрути от гр. Пловдив.

Ако позицията представлява интерес за Вас, очакваме Ваша подробна автобиография. Благодарим Ви!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

12.05.2023

Организация:

Glatec EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за Glatec EOOD може да получите ТУК