Tехник, Настройчик

Ние сме Блу Линкс – международна компания, която се занимава с подбор на персонал, 24/7 в цял свят. Специализираме в подбора на многоезични кадри и ЧР услуги от 1988. Компанията е установен лидер на пазара. Първият ни офис е отворен в Нидерландия, а днес опитът ни се простира далеч от Холандския пазар с офиси във Варна, София, Пловдив и Богота. Независимо от локацията, принципите ни да предлагаме най-високо качество на услугата, затвърждава репутацията ни.

За нуждите на наш доверен партньор, специализиран в производството на електронни компоненти, търсим Tехник, Настройчик.

Профил на Позицията за Tехник, Настройчик

Задълженията включват, но не са ограничени до:

Следи за правилната експлоатация на повереното му технологично оборудване
Осъществява превантивна поддръжка на технологично оборудване, съгласно програмата за поддръжка и според плана за превантивна поддръжка
Ремонтира и настройва производствено оборудване в случай на несъществени повреди
Извършва първоначален анализ и информира инженерите в отдел Поддръжка за възникването на съществени повреди и за възможните причини
Настройва машините, с цел подсигуряване на работния процес
Спазва изискванията за документиране на дейността спрямо фирмените стандарти

Профил на Кандидата за Tехник, Настройчик

Диплома за средно техническо образование
Предходен опит в производство на сходна позиция
Умения за работа с техническа документация
Опит и познания в областта на пневматиката, електрониката и сензорна техника
Добре организиран и ориентиран към детайлите
Умения да работи прецизно и коректно
Способност да се следват писмени и устни инструкции
Умения да работи в екип
Готовност за работа на смени (3 - сменен график)

Какво Предлага Клиента

Атрактивно стартово възнаграждение
Бонусна схема
Ваучери за храна на стойност 200лв
Дневна субсидия за столова
Допълнително здравно осигуряване
21 дни платен годишен отпуск
Служебен транспорт от Пловдив, Пазарджик, Кричим, Перущица, Устина,Брестовица, Златитрап, Съединение, Стамболийски, Бенковски, Огняново, Хаджиево, Триводици, Ветрендол, Братаница, Звъничево

Блу Линкс Кариери ЕООД е регистриран посредник за Подбор на Персонал с Лиценз №: 3173/06.07.2021

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofia

Дата:

12.05.2023

Организация:

Blue Lynx Employment

Повече информация за Blue Lynx Employment може да получите ТУК