ИНЖЕНЕР ПРОИЗВОДСТВО

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите клиенти , производител в хранителната индустрия, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

Компанията предлага:
Възможност за развитие;
Много добро стартово възнаграждение;
Бонусна система;
Допълнителна здравна застраховка;

Задълженията Ви ще включват:
Организация, координинация и участие в дейностите по осигуряване на правилна експлоатация, безаварийна и надеждна работа на машините и съоръженията;
Отговорност за ресурсното осигуряване на всички дейности, за които е отговорен;
Прилагане и предлагане на нови практики при решаване различни проблеми за дейността.

Изисквания към кандидатите:
Висше техническо образование;
Владеене на английски език на добро ниво;
Умение за работа с SAP;
Добра компютърна грамотност.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК