ЛАБОРАНТ - ХИМИК

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, водеща компания в производството на етанол, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

Компанията предлага:
Отлична работна среда;
Конкурентно възнаграждение;
Служебен транспорт от/до работното място;
Възможност за професионално развитие;
Обучения във връзка с извършваните лабораторни дейности.

Изисквания за заемане на длъжността:
Средно специално химическо образование или висше химическо образование;
Английски език - работно ниво;
Готовност за работа на сменен режим (два на два);
Компютърна грамотност – Excel, Word;
Опит в организиране, извършване и разбиране същността на лабораторни анализи и тестове;
Задължения и отговорности:
Вземане на проби при различните етапи от производството;
Изготвяне необходимата документация за извършените анализи;
Стриктно спазване на стандартните оперативни процедури и мерките за безопасност;
Изпитване на постъпилите в отдел КЛК проби чрез класически и инструментални методи за анализ;
Спазване на внедрената в лабораторията система за качество, съгласно изискванията на GMP и НАССР;

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2300 лева на месец

Категория:

Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК