ОПЕРАТОР В ПРОИЗВОДСТВО (М/Ж - МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ)

Търсите ли възможност за удовлетворяваща работа с атрактивни придобивки? Ние от Менпауър като световен лидер в управлението на Човешките ресурси, създаваме и предоставяме услуги, които дават възможност на клиентите ни да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, лидер в производството на хидравлични падащи бордове за товарни автомобили, търсим мотивирани кандидати за позиция:

ПРОИЗВОДСТВЕНИ ОПЕРАТОРИ (м/ж може и без опит)
Осигурена безплатна детска градина за децата на всички служители

Локацията е подходяща за кандидати от следните населени места: Дружба, Младост, Враждебна, Левски, Подуяне, Бусманци, Казичене, Кривина, с. Яна, Мусачево, Равно Поле, Желява, Горни и долни Богров

Компанията предлага:
Безплатна целодневна детска градина/занималня за децата (над 3 годишна възраст) на всички служители на територията на компанията, с квалифицирани учители – включително и учител по английски език;
Служебен автомобил за превоз до работното място;
Конкурентно заплащане + атрактивна бонусна система;
Ваучери за храна на стойност 200 лв , както и летни и новогодишни бонуси;
Работа на 2 смени;
Ежеседмично посещение от лекар на територията на производството с цел безплатни консултации.

Отговорности:
Сглобяване на електрически и хидравлични продукти;
Работа с механични части и работа в екип;
Предишен опит НЕ е задължителен.
Изисквания:
Средно образование;
Сериозно отношение;
Желание за дългосрочна ангажираност.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1880 до 2800 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК