ОПЕРАТОРИ В ПРОИЗВОДСТВО

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, производител във фармацевтичната индустрия, търсим мотивирани и надеждни кандидати за позицията:

Компанията предлага:
Атрактивна стартова заплата;
Ваучери за храна - 100 лв;
Референтна програма - 100 лв;
Доплащане за работа на смени - 150 лв;
Допълнително пенсионно осигуряване;
Допълнително доплащане за нощен труд;
Годишен бонус за представяне;
Медицинска застраховка - луксозен пакет (с покритие за стоматолог, лекарства и очила).

Изисквания към кандидатите:
Средно образование /техническо или химическо ще се счита за предимство/;
Готовност за работа на трисменен режим;
НЕ се изисква предишен опит в производствена сфера, но ще се счита за предимство;
Отговорност и почтеност при изпълнението на служебните задължения.

Основни отговорности:
Участие в процеса на производство на лекарствени продукти;
Почистване на използваното оборудване след приключване на работа;
Спазване на работния график и установените оперативни процедури;
Стриктно спазване на изискванията при работа за носене на работно облекло, хигиена и поведение в работните помещения.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Ловеч

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК