ОПЕРАТОРИ В ПРОИЗВОДСТВО- София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш лоялен партньор – иновативна производствена компания в хранително-вкусовата индустрия, търсим да назначим мотивирани кандидати за позицията:

ОПЕРАТОРИ В ПРОИЗВОДСТВО

Компанията предлага:
Мотивиращо стартово възнаграждение;
Ваучери за храна - 200 лв;
Бонус производителност;
Безплатни напитки и плодове;
Допълнително здравно осигуряване - пакет "Лукс".

Изисквания:
Предишен опит на позицията ще се счита за предимство;
Готовност за работа на сменен режим;
Внимание към детайла;
Отговорност, сръчност и дисциплина.

Основни задължения и отговорности:
Зареждане на суровини на поточната линия;
Сортиране и пакетиране на готова продукция;
Извършване на почистващи дейности около поточната линия;
Спазване на заложените стандарти за безопасност на труда.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 1900 до 2300 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.10.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК