ПРОЕКТАНТ НА МЕБЕЛИ

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите клиенти, водеща компания в производството на мебели, търсим мотивирани кандидати за позицията:

Компанията предлага:
Отлично трудово възнаграждение;
Социални, здравни, и пенсионни осигуровки;
Отлични условия за работа.
Възможност за професионално развитие;
Изисквания за позицията:
Техническо образование с познания в мебелното конструиране;
Трудов опит – минимум 2 години на подобна длъжност;
Много добри познания за работа с AutoCAD;
Специализиран софтуер за чертане с проектиране ( F-utils, IMOS, др.) са предимство;
Добри познания по MS Office.
Основни отговорности и задължения:
Изготвяне работни чертежи на мебели, съгласно зададен проект;
Подготвяне техническа документация за мебелите;
Участие в срещи с клиенти;
Посещение на обекти за извършване на огледи и технически уточнения.

Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК