ТИЙМ ЛИДЕР - ПРОИЗВОДСТВО

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създаваме и предоставяме услуги, които дават възможност на нашите партньори да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За наш клиент, високотехнологично производствено предприятие в сферата на автомобилната индустрия, търсим отговорен, организиран и мотивиран кандидат за позицията:

Работните задължения включват:
Координиране на производственият процес;
Ръководене на екип от производствени оператори;
Следене за спазването на стандартите за качество и безопасност на работа;
Отговорност за въвеждащите обучения на новопостъпилите служители;
Следене за наличностите на необходимите за производство консумативи и подава заявки към склада.

Успешният кандидат притежава:
Професионален опит на ръководна позиция;
Висше техническо образование ще се счита за предимство, но не е задължително;
Умения за ръководене и мотивиране на персонал;
Желание за работа на три смени;
Владеене на английски език.

Защо да кандидатствате при нас?
Възможност за работа и развитие във високотехнологична, международна компания;
Трудов договор при напълно прозразнич условия;
Много добро твърдо стартово възнаграждение съобразено с опита на кандидата;
Ясно разписан работен график;
Приятелска работна среда;
Отличен пакет социален;
Ваучери за храна- 200лв. на месец;
Служебен транспорт.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 3500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК