Служители – Производство на здравословни храни

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор е голяма бързоразвиваща се компания с утвърдено име на пазара, която се занимава с производството на различни видове здравословни хранителни продукти. В момента производствената база на компанията се разширява и поради тази причина усилено търсим кандидати за позицията:

Производствени служители

Отговорности:
Работа с производствени машини, след предварително проведено обучение;
Зареждане на производствената техника с различни суровини и продукти;
Управление на машина за пакетаж и следене за качеството на готовия продукт;
Спазване на безопасните условия на труд и поддръжка на чистотата на работното място;

Компанията предлага:
Отлично конкурентно възнаграждение на пълни осигуровки;
Работа от Понеделник до Петък - на смени без нощен труд;
Възможност за професионално развитие;
Подсигурено работно облекло и благоприятни условия за работа;
Подсигурен безплатен обяд от компанията;
Ваучери за храна;
Подсигуряване на транспортните разходи – ваучери за такси;

Изисквания:
Отговорност и повишено внимание към детайлите;
Мотивация за работа в производство;
Умения за работа в екип;
Предишен опит на сходна позиция се счита за предимство;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2200 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

17.05.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК