Специалист с контролни функции, въвеждане на данни

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, утвърден като една от водещите компании в производството на млечни продукти, търсим да назначим:

Основни отговорности:
Ежедневно контролира правилното и своевременно отразяване в отчетните документи на извършени операции, свързани с приемането, отчитането и предаването на продукция в производствените отдели;
Обработка на събраната документация в ERP система;
Изготвя текущи справки по задание на Ръководството, свързани с обработените данни;
Участва в планирани инвентаризации съвместно с МОЛ на производствените звена

Компанията предлага:
Атрактивно възнаграждение с пълни осигуровки;
Отлични условия на труд в екип от професионалист;
Редовна смяна от понеделник до петък;
200 лв. ваучери всеки месец отделно от възнаграждението;
Осигурен транспорт до и от работно място;
Постоянна заетост с възможност за развитие в утвърдена компания.

Изисквания:
Опит с ERP система;
Умения за работа с MS Office ( предимно Excel);
Завършено средно-специално или висше икономическо образование ще се счита за предимство;
Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Отговорност и коректност;
Желание за дългосрочна заетост.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Карлово

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

17.05.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК