Produktionsmitarbeiter (m/w) / Работник в Производство (м/ж)

Детайли

Описание

ISG Personalmanagement GmbH in Wien hat einen neuen Kunden - Die AMAG Austria Metall AG - eine erfolgreiche, international tätige Aluminium Gruppe mit Sitz in Ranshofen, Österreich. Um Dem Anspruch auf Qualität und Service von dem Kunden langfristig gerecht zu werden, werden für Produktion von Guss - und Walzprodukte aus Aluminium am Standort Ranshofen folgende Mitarbeiter gesucht:
ИСГ Персонамлениджмънт ГмбХ във Виена има нов клиент – АМАГ Аустрия Метал АГ - успешен международно действащ консорциум от фирми с предмет на дейност алуминий, базиран в Рансхофен, Австрия. За да отговори на изискванията на клиента в дългосрочен план, компанията търси нови служители за производството на алуминиеви продукти - отливки и валцовани изделия в завода в Рансхофен.
HAUPTAUFGABEN: / ОСНОВНИ ЗАДАЧИ:
● Bedienen von Großanlagen mit hohem Automatisierungsgrad
Обслужване на големи инсталации с висока степен на автоматизация
● Mitarbeit in einem hochspezialisierten Produktionsteam
Сътрудничество и работа във високоспециализиран производствен екип
● Qualitätsüberwachung
Съблюдаване на високо качество на производство
● Rüst- und Vorbereitungsarbeiten der Anlage in unserem Walzwerk
Настройки и подготвителни работи по системите във валцов цех
● Optimierungen hinsichtlich Arbeitssicherheit, Qualität Und Anlageneffizienz Zu Erarbeiten
Оптимизации по отношение на безопасността на труда, качеството и ефективността на системата
SIE VERFÜGEN ÜBER: / ВИЕ ПРИТЕЖАВАТЕ:
● Fertige Ausbildung in einem Beruf, technische ist Vorteil
Завършено образование по някоя професия, техническата е предимство
● Gute Deutschkenntnisse
Добри познания по немски език
● Bereitschaft den Lebensmittelpunkt nach Braunau/Ranshofen, Österreich Zu Verlegen
Готовност за постоянно пребиваване и работа в Рансхофен, Австрия
● Stapler- und Kranschein oder die Bereitschaft diese abzulegen
Сертификат за работа с мотокар или кран, както и готовност за такъв курс
● Erfahrung in 3- oder 4-Schichtarbeit ist Vorteil
Опитът в работно място с 3 или 4 сменна работа е предимство
● Verantwortungsbewusstsein, Teamfähigkeit und körperliche Ausdauer
Отговорност, работа в екип и физическа издръжливост
ES WERDEN GEBOTEN: / ПРЕДЛАГАТ СЕ:
● Langfristige Beschäftigung
Дългосрочна работа
● 2800 Euro brutto monatlich auf Basis einer Vollzeitbeschäftigung, 14 Monatsgehälter im Jahr
2800 евро брутна месечна заплата за пълно работно време, 14 месечни заплати на година
● Zeitabhängige Zulagen (z.B. Nachtschicht-, Sonn- und Feiertagszulagen) werden zusätzlich vergütet
Добавки в зависимост от извънредни часове (напр. нощни смени, работа в неделя и празници)
● 5 Wochen Mindesturlaub
5 седмици минимален отпуск
● Attraktiven Sozialleistungen
Атрактивни социални дейности
UNTERSTÜTZUNG / ФИРМАТА ВИ ПОДПОМАГА С:
● Kostenfreie Wohnmöglichkeit für ersten sechs Monate (Gültig ab dem ersten Arbeitstag)
Безплатно жилище за първите шест месеца от първия работен ден
● Umfangreiche Integrationshilfe (Sprachkurse, u.ä.)
Различни помощни дейности за Вашата интеграция (езикови курсове и др.)
Mit Ihrer Bewerbung erklären Sie sich einverstanden, uns Ihre Daten bis maximal sechs Monate oder bis auf Ihren Widerruf zur Verfügung zu stellen.
Bewerbungsschreiben mit aus ehrlichem Lebenslauf In Deutsch Oder Englisch samt aktuellem Foto senden Sie bitte per E-Mail : vlad.vasilev@isg.com
Rueckfragen bei Vladislav Vasilev unter Tel: 00359 876 451 000
С вашето заявление вие се съгласявате да ни предоставите вашите данни за максимум шест месеца или докато не оттеглите съгласието си.
Моля, изпратете подробна автобиография на немски или английски език и актуална снимка на имейл: vlad.vasilev@isg.com
Запитвания до Владислав Василев на тел: 00359 876 451 000

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Вид заетост:
Пълен работен ден

Срок на заетост:
Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Металургия и минно дело

Държава:

Друга държава

Населено място:

Адрес:

1124 София, бул. Цариградско шосе 53, бл. 2, ап. 4.