Експерт по медицински изделия

Описание

За компанията:
ОТС България ЕООД е Акредитиран орган за сертифициране на системи за управление по международните стандарти ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 39001, ISO 27001, ISO 22000. Също е Нотифициран орган за оценка на съответствието на строителни продукти, радиосъоръжения и електромагнитна съвместимост.

ОТС България ЕООД търси:
Експерт по медицински изделия, включително за инвитро диагностика, стерилизация на медицински изделия – методи и устройства, използващи специфични вещества.

1. Задължения и отговорности.

1.1 Да изготвя експертните си оценки независимо и безпристрастно като член на одиторски екип;
1.2 Да опазва професионална и търговска тайна.

2. Изисквания.

2.1 Висше образование в областта на:
• медицина, фармация
• биология; микробиология
• химия, биохимия
• физика, биофизика. физиология на човека
• електроинженерство, електроника, мехатроника, биоиженерство
• компютърни и софтуерни технологии
2.2 Минимум 4 г. опит в областта на проектиране, производство на медицински изделия или създаване на софтуеър за тях и/или опит в одитиране на медицински изделия, научно-изследователска дейност;
2.3 Да познава стандартите и други нормативни документи, свързани с качеството на медицинските изделия;
2.4 Владеене на чужд/и езици;
2.5 Компютърна грамотност - MS Office, Internet.

3. Нашите предложения към Вас.

3.1 Рамков договор и дългосрочна заетост;
3.2 Офисът на фирматa е в гр. София, идеален Център - ул. "Христо Белчев", в близост до метростанция Сердика.

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас и считате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете актуална автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурата ви ще бъде разглеждана при строга конфиденциалност. Личните ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване на Закона за защита на личните данни. Изпращайки кандидатурата си, вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте доброволно съгласието си за обработване на личните ви данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. София, ул. Христо Белчев № 12

Дата:

22.05.2023

Организация:

OTC България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за OTC България ЕООД може да получите ТУК