Машинен оператор

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни немски компании за персонал с над 120 офиса в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш корпоративен клиент – лидер в производството на лекарства, хранителни добавки и козметика търсим да назначим :

Машинен оператор, фармацевтични продукти

Отговорности:

· Отговаря за количеството и качеството на произведената от него продукция;
· Отговаря за правилната експлоатация на машини и съоръжения;
· Отговаря за качествено и срочно изпълнение на поставените задачи;
· Спазва технологичните изисквания и инструкции и правилата за безопасност;

Изисквания:

· Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство, но не е задължителен;
· Възможност за работа на смени;
· Дисциплинираност и отговорно отношение към работния процес;
· Силна лична мотивация за работа;

Компанията предлага:

· Трудов договор с конкурентно възнаграждение;
· Ваучери за храна;
· Безплатен фирмен транспорт - гр. Радомир/Перник;
· Въвеждащо обучение, което ще осигури максимални резултати;
· Периодични обучения изцяло съобразени с нуждите на служителите и компанията;
· Отлични работни условия в модерно оборудвана производствена база;

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Лиценз № 2450/08.02.2018 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство - фармация

Населено място:

Гр. гр.Радомир

Адрес:

бул България 88 офис 11

Дата:

10.01.2024

Организация:

Декра Арбейт България ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Декра Арбейт България ЕООД може да получите ТУК