Началник производство

Ем Джи Интернешънъл ООД e водещ производител на врати и прозорци с PVC профилни системи Kommerling.
Успехът ни е благодарение на постоянният стремеж към високо качество на продуктите които предлагаме . С разширяване обема на дейността ни и в следствие от нарасналата необходимост от собствено производство , имаме желание да привлечем към нашия екип ръководител за него.

Описание на позицията:
- Ръководене на целият производствен процес .
- Подготвяне на заявки , следене на доставки и наличности на необходими материали.
- Назначаване на персонал
- Обучение на персонала
- Изготвяне на работни графици , следене за изпълнението им .
- Следене на качеството на изработка .
- Спедиция

Какво очакваме от Вас:
- Техническо образование;
- Умения за ръководене на екип ;
- Опита е задължителен ;
- Мотивация , прецизност и коректност .
Ние предлагаме:
- Отлични условия на труд в производството, отговарящо на съвременните стандарти.
-Възможност за развитие чрез постоянно придобиване на нови умения
- Трудов договор и осигуровки
- Конкурентно възнаграждение и възможност за допълнително заплащане при полагане на извънреден труд
- Годишен платен отпуск 20 дни
- Телефон за контакт: 0895570385

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Кюстендил

Дата:

26.05.2023

Организация:

"Ем Джи Интернешънъл" ООД Дограма

Повече информация за "Ем Джи Интернешънъл" ООД Дограма може да получите ТУК