Оператор качество

Нашият клиент е Италианска компания, специализирана в производството на метални компоненти по поръчка с различни приложения.

В момента разширяват екипа си в Пловдив и търсят да наемат Оператор Качество, който да контролира качеството при производството им.

Профил на Позицията за Оператор Качество

Задълженията включват, но не са ограничени до:

Контролира и одобрява производството в процес като потвърждава необходимите спецификации, провежда визуални и измервателни тестове и предава необходимите индикации за корекции на операторите на машини
Измерва и одобрява всички готови продукти по фирмен стандарт
Измерва и сравнява крайния продукт по спецификации на технически чертежи
Поема отговорност за измерена и одобрена продукция според процедурите на фирмата като поставя „зелен етикет“ и подпис
Поддържа измервателното оборудване и при необходимост сигнализира за ремонт или калибриране
Поддържа чиста работна среда
Методично измерва несъответстващ продукт или материал и обозначава с „червен етикет“ в съответната зона
Подготвя и изпраща доклади на мениджъра по качеството, свързани с резултати от проверки и други
Спазва всички правила за безопасност и здраве при работа
Изпълнява други задачи в съответствие с нуждите на компанията и указания на Директния Ръководител

Профил на Кандидата за Оператор Качество

Диплом за средно образование или еквивалентна квалификация
Предишен опит като инспектор по качеството или сходна длъжност е предимство
Умения за работа с документация и задълбочено разбиране на фирмени стандарти и процедури
Да може да чете технически чертежи
Възможност за използване на измервателни уреди като шублер, видео-проектор, микроскоп, микрометър, дълбокомер
Основни компютърни и математически умения
Познаване на стандарт ISO 9001 е плюс
Способност за вземане на самостоятелни решения и носене на отговорност
Гъвкавост и умения за справяне в динамична работна среда
Владеенето на Английски език е предимство
Отлични умения за решаване на проблеми и аналитичност
Работа в екип и сътрудничество
Засилено внимание към детайлите
Готовност за работа на смени

Какво Предлага Клиента

Атрактивно стартово възнаграждение
Бонусна схема
Гъвкаво работно време/ работа на смени
Ваучери за храна
20 дни платен годишен отпуск

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofia

Дата:

26.05.2023

Организация:

Blue Lynx Employment

Повече информация за Blue Lynx Employment може да получите ТУК