Автобояджия

Силвър Стар Моторс ЕАД е официален представител и вносител на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra, FUSO и INEOS Grenadier. Поради разширяване на екипа, компанията търси професионалист за позиция:

Автобояджия – гр. Бургас

Основни отговорности:
• Работа със специализирана апаратура за боядисване на елементи;
• Работа с бои на водна основа;
• Спазване на изискванията за подготовка, употреба, съхранение и изхвърляне на бои и други спомагателни вещества;
• Спазване на фирмените стандарти и установените работни процедури.

Изисквания:
• Опит в работата с бои на водна основа;
• Интерес и технически познания относно автомобилите;
• Завършено средно образование;
• Свидетелство за управление на МПС – Кат. В (предимство);
• Желание за работа в екип.

Предложение:
• Атрактивно възнаграждение;
• 22 дни платен годишен отпуск;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Регулярни продуктови обучения;
• Работа в най-продавания бранд луксозни автомобили в България;
• Възможност за развитие в компанията;
• Отлични условия на труд.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

30.05.2023

Организация:

Rabota Za Horata

Детайли за организацията:

Повече информация за Rabota Za Horata може да получите ТУК