РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВО НА ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ И СПЕЦИАЛИЗИРАНИ НАПИТКИ

Фирма НУТРИМ е лидер в България в областта на производството на хранителни добавки и формулирани храни.

Търсим мотивирани кандидати за позицията РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВО НА ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ И СПЕЦИАЛИЗИРАНЕ НАПИТКИ за предприятието си в Марково (край Пловдив).

Ако желаете да работите за вече утвърдила се компания не само на българския, но и на международния пазар, ако искате да се развивате като професионалист, станете част от нашия екип.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Тегли и пакетира готова продукция ;
- Следи за дефектни в опаковките, както и за наличие на други отклонения , за което уведомява началника на производството;
- Грижи се за продукцията, като съблюдава правилното нареждане на асортименти , дата на партида, спазвайки технологичната дисциплина;
- Участва в различни съпътстващи дейности по производството;

ИЗИСКВАНИЯ:

- Професионален опит не се изисква, но предишен опит в производствено предприятие ще се счита за предимство;
- Прецизност и точност;
- Спазване на производствената технология;
- Сръчност
- Умения за работа с хора;

ПРЕДЛАГАМЕ:

- Много добри условия на труд;
- Професионално обучение;
- Добро трудово възнаграждение , конкурентно на пазара на труда;
- Мотивационен бонус при постигнати добри резултати;
- Преспективи за професионално развитие;
- Работна дневна смяна - 8 часа ( 8.30-17.00) и трудов договор
- Транспортните разходи за одобрените кандидати от Пловдив и околните села се поемат от работодателя.
- Коректно отношение от страна на работодателя;
Ако нашето предложение е предизвикало Вашия интерес и желаете да станете част от екипа ни, изпратете своята автобиография.

НУТРИМ ЕООД

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Гладстон 90, Пловдив

Дата:

30.05.2023

Организация:

НУТРИМ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за НУТРИМ ЕООД може да получите ТУК