Видео Техник- София

Имаш ли афинитер към видео инженерството, окабеляването и работата с професионални камери? Виждаш ли себе си да процъфтяваш в динамична среда развивайки своите познания работейки с най-висок клас техника?

Търсим мотивирани личности, готови да се присъединят към иновативен екип от техници за визуални системи. Като техник за визуални системи ще бъдеш на първата линия за окабеляване и поддръжка на най-съвременното аудио-визуално и IT оборудване в нашите студия за създаване на съдържание. Ако си детайлно ориентиран, технологично подготвен и ентусиазиран от екипната работа, тази роля е създадена за теб!

Видео техник

Ключови отговорности:
Безпроблемно инсталиране на разнообразно аудио-визуално и IT оборудване, следейки плановете и схемите, предоставени от нашия инженер за излъчване.
Настройка на професионални видеокамери в нашата студия, с връзки SDI към оборудването в сървърната стая.
Експертно провеждане на нисковолтово окабеляване за видео, аудио и мрежови кабели в нашите студия и сграда, включително инсталиране на сървърни шкафове, камери и системи за NVR/DVR.
Умело управление на инсталирането и конфигурирането на SDI, XLR и Ethernet кабели, включително крайната обработка.
Осигуряване на минимални прекъсвания в услугата, като бързо идентифицираш и прилагаш алтернативни методи на обслужване в случай на отказ на оборудване.
Поддържане на ефективното функциониране на технологичните системи през 8-часовите смени.

Квалификации и умения:
Опит с окабеляване и работа с професионални камери е задължителен;
Владеене на основни тестови уреди като мултиметри и добро разбиране на основната AC/DC схема (предпочитано).
Разговорен английски е задължителен;
Жажда за придобиване на нови технически умения и професионално развитие.

Предимства:
Карта за мултиспорт;
Карта за транспорт;
Схема за бонуси;
Допълнително здравно осигуряване;
Възможности за професионално развитие;
Стабилност на работата.

Търсим кандидати с добро владеене на английски език, готови да работят в смени, включително рядко нощни смени. Конкретно ни интересуват лицата с по-задълбочени познания в областта на видеото, техническо умение и опит в инсталирането на кабели.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

31.01.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК