Работници/чки за производство на шоколадови изделия

"Мелбон" АД е водеща фирма в производството на шоколадови и захарни изделия. Във връзка с увеличаване обема на работа при подобрени условия търсим да назначим:
Работници/чки в производство на шоколадови изделия за работа на график - втора и трета смяна включително събота или неделя

Изисквания към кандидатите:
- Минимум средно образование
- Възможност за работа втора и трета смяна, включително събота или неделя
- Бързина и сръчност
- Желание и мотивация за работа
- Предходен опит в производствено предприятие или на поточна линия ще се счита за предимство

Задължения:
- Извършване на определени операции, част от производствения процес, съгласно производствената програма
- Работа на производствени линии
- Подреждане (поставяне) на бонбони в съответните опаковки
- Опаковане и пакетиране на кутии
- Лепене на стикери
- Други ръчни операции в зависимост от продукта, който се произвежда и пр.

Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор
- Ваучери за храна в размер на 200 лв.
- Осигурен от фирмата транспорт за втора и нощна смяна
- Работно облекло
- Работа с модерни и високотехнологични машини
- Мотивиращо стартово възнаграждение след първи месец 2000лв нетна заплата

При интерес към нашето предложение, моля да кандидатствате чрез бутона "Кандидатствай" или изпратете Вашето CV .
За допълнителна информация можете да се обадите на телефон 0884 600 382 ( в работни дни между 10:00 ч. - 17.00 ч.) или на място в офиса на фирмата на адрес:
гр. Перник, кв. "Кристал", завод "Кристал", ул. "Средец" - Индустриална зона.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Перник

Дата:

15.03.2024

Организация:

Мелбон АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Мелбон АД може да получите ТУК