Водач на Електрокар

КУМИНЯНО ФРУТ ООД е предприятие, създадено през 1995 г. в България от семейство Санторелли, специализирано в производството на плодови продукти за хранителната промишленост. Лидер в цял свят в бизнесa с череши за промишлено потребление. Изнася в повече от 28 държави на петте континента. Член на ELITE на Лондонската стокова борса.

Разширяваме екипа си и търсим:

Основни задължения за позицията:
- Изпънява товаро-разтоварителни дейности посредством управлението на електрокар / газокар / мотокар
- Следи състоянието на кара, грижи се за опазването на товарите.
- Подрежда стоката в склада, откритата част и двора по видове, проверява данните от етикета и да ги сканира.

Изисквания към кандидата:
- Минимум 1 година опит на подобна позиция;
- Свидетелство за правоспособност за управление на мотокар / електрокар.
- Умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме:
- Отлично стартово възнаграждение;
- Бонусна система
- Допълнителни социални придобивки - ваучери, допълнително здравно застраховане и др.;
- Атрактивно работно време;
- Фирмено обучение;

Ако проявявате интерес към отворената позиция, и отговаряте на горе посочените изисквания, моля изпратете ни актуална автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
Свидетелство за правоспособност за управление на мотокар / електрокар

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 2000 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Катуница, ул. Искра, 8, Пловдив

Дата:

23.01.2024

Организация:

KUMINIANO FRUIT

Детайли за организацията:

Повече информация за KUMINIANO FRUIT може да получите ТУК