Технически организатор (отговорник материали)

АББ е технологичен лидер в електроснабдяването, електрообзавеждането и автоматизацията, позволяващ по-устойчиво и ефективно бъдеще. Решенията на компанията обединяват инженерно ноу-хау и софтуер, за да оптимизират начина, по който нещата се произвеждат, предвижват, захранват и управляват. Надграждайки над 130 години върхови постижения, около 105 000 служители на АББ са ангажирани с иновациите, които ускоряват индустриалната трансформация.

Във връзка с увеличаване на обема на работа търсим:

Задължения:

• Подготвя в срок количеството материали за текущи и предстоящи проекти;
• Работи с количествени сметки на проекти за ел. табла (документацията е на английски);
• Взаимодейства с отдела по Вътрешна логистика, Планиране и Качество при получаване на стока;
• Отговаря за правилната подредба и маркиране на материалите на производствената линия;
• Своевременно сигнализира на отдел Планиране за изчерпване на важни материали;
• Следи за правилното пакетиране и маркиране на готовите изделия при износ;
• При необходимост подпомага инженерите в разработването на нови проекти;
• Работи с ERP система и се грижи за актуалната информация в нея;
• Координира процеса и броенето в склада по време на инвертаризация;
• Систематизира и представя информация за производствената линия.

Изисквания:

• Средно или висше техническо образование (електротехника и/или познаване на електроматериали) ще се счита за предимство;
• Опит за работа с ERP система / SAP / ще се счита за предимство;
• Опит в производствена среда не по-малко от 2 години;
• Добро владеене на MS Office / Word, Excel, Outlook /;
• Добро владеене на английски език;
• Умения за работа в екип и способност за взимане на бързи решения в динамична среда;
• Комуникационни умения;
• Възможност за работа на смени;
• Отговорност и дисциплинираност;
• Сръчност и наблюдателност.

Компанията предлага:

• Отлични условия на работа в динамична среда;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Работа в млад и енергичен екип;
• Мотивиращо заплащане и социални придобивки;
• Организиран транспорт до работното място;
• Осигурено медицинско обслужване на място;
• Възможности за развитие в международна компания.

Ако това е търсената от Вас позиция и отговаряте на посочените изисквания,
моля изпратете ни Вашата актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Стряма, Гр. Пловдив

Адрес:

Индустриален път 1, № 14, Стряма

Дата:

24.01.2024

Организация:

АББ България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АББ България ЕООД може да получите ТУК