КООРДИНАТОР ПРОИЗВОДСТВО

Описание

Задължения:

• Следи заявките за производството, участва в изготвянето на производствена програма и следи за изпълнението й
• Познава стандартите за качество, следи за тяхното спазване и обучение на производствения персонал
• Познава производствените мощности на фирмата, производствените звена и взаимовръзката между тях, технологията на производството, организацията на труда
• Отговаря за задълженията и налага контрол върху работата на Отговорниците по производство
• Изготвя графици за работа на производствения персонал
• Участва при провеждане на годишни одити
• Поддържа постоянна комуникация и координация с началник цеховете, отговорниците по качеството, техническите служби и др.
• Изпълнява и други конкретно поставени задачи от прекия му ръководител или от ръководството на предприятието, свързани с работата му

Основни изисквания към кандидатите:

• Висше техническо образование или образование, свързано с хранително-вкусовата промишленост
• Предходен опит в предприятие от хранително-вкусовия сектор ще се счита за предимство
• Компютърна грамотност (MS Office)
• Владеене на английски (и/или друг западен) език
• Способност за приоритизиране на задачите и работа в динамична среда
• Добри аналитични умения, както и умения за ръководене на хора
• Отговорност, коректност, готовност за работа в динамична среда и желание за развитие

Ние Ви предлагаме:

• Трудов договор
• Атрактивно стартово възнаграждение (по договаряне), с възможност за периодична корекция в зависимост от демонстрираните качества и мотивация
• Възможност за кариерно израстване в развиваща се компания
• Ваучери за храна в размер на 200 лв.
• Служебен апарат и номер
• Лоялно отношение

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
В областта на хранително-вкусовата промишленост или друга сходна специалност

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Перник

Дата:

15.03.2024

Организация:

Мелбон АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Мелбон АД може да получите ТУК