ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ - ДЕМОНСТРАТОР

Описание

Задължения:

- Активно търсене и намиране на нови клиенти
- Поддържане на изградените от компанията връзки с досегашни клиенти
- Демонстриране на технологията на приготвяне и презентиране на продуктите пред клиента
- Осъществяване на директни продажби в търговските обекти
- Проучване и актуализиране на информация за пазарните условия и наличие на конкурентни стоки и услуги
- Изготвяне на регулярни заявки за стоки, в съответствие с месечното потребление на клиентите

Изисквания към кандидатите:

- Завършено висше образование
- Задължителен опит в сладкарството
- Добро владеене на Английски език (предимство)
- Изявен търговски усет и мислене
- Желание за работа в динамична среда
- Отговорност, лоялност и дисциплинираност
- Организираност за справяне с няколко поставени задачи едновременно
- Добри компютърни умения (Excel, Word, Internet);
- Шофьорска книжка кат. В (активен шофьор)
- Добро познаване на пътната мрежа на град София

Ние Ви предлагаме:

- Трудов договор
- Атрактивно стартово възнаграждение (по договаряне), с възможност за периодична корекция в зависимост от демонстрираните качества и мотивация
- Ваучери за храна в размер на 200 лв.
- Служебен апарат и номер
- Служебен автомобил
- Лоялно отношение

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Перник

Дата:

15.03.2024

Организация:

Мелбон АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Мелбон АД може да получите ТУК